strzałka - idź do góry strony

Kariera

Aktualne oferty pracy:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy : Katowice, Tychy i okoliczne miejscowości

Obowiązki:

  • Nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie obecnych relacji z klientami;

  • Realizacja planów zadaniowych na danym terenie;

  • Rozwój podległego rynku i budowanie długotrwałych relacji z klientami;

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;

  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego – mile widziane;

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu - warunek konieczny;

  • wykształcenie co najmniej średnie;

  • sumienność i odpowiedzialność;

  • znajomość obsługi komputera.

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia: samochód służbowy, smartfon, tablet

  • cykl szkoleń produktowych oraz sprzedażowych

  • szkolenia kompetencyjne

  • wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna

Aplikacje (CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny) z dopisaną klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres e-mail praca@multi-biuro.com

Oferty pracy niespełniające kryteriów naboru nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

pobierz ofertę:  Przedstawiciel handlowy

akceptuję